Bedminton

BEDMINTON PRE VEREJNOSŤ

Pridajte sa k nám a vyskúšajte si tento výnimočný šport.

Otvárame nové možnosti každú stredu v Mestskej športovej hale v Starej Ľubovni. Tak neváhajte a príďte si zahrať.


KAŽDÚ STREDU

v malej športovej hale

Pravidelné bedmintonové zápasy, kde si môžu zahrať naozaj všetci. Ak si chceš vyskúšať tento šport alebo pravidelne hrať, pridaj sa k nám do skupiny. Bedmintonový klub v Starej Ľubovni pozýva každú stredu od 18,00 hod. do 20,00 hod. do Športovej haly v Starej Ľubovni na pravidelné bedmintonové zápasy.

Na začiatok netreba mať ani svoje rakety, tie vám radi požičiame. Hrá sa v malej športovej hale v Starej Ľubovni, kde sú k dispozícii 3 bedmintonové kurty a teba pri štvorhrách je max. počet možných účastníkov 12. Každý hráč sa musí prihlásiť cez aplikáciu Sportnect a berie na vedomie, že je potrebné uhradiť poplatok 12 EUR/ hod. (z toho 10,40 EUR za halu, 1,60 EUR príspevok na vybavenie) rozpočítaný na počet prihlásených hráčov. Prihlasujte sa na jednotlivé termíny a zdieľajte medzi priateľmi, aby sme vytvorili dostatočnú skupinu pre pravidelné fungovanie.

Tešíme sa na spoločné športovanie.

Kontakt:

Michal Šeľuk, telefón: 0949 252 261
Marek Tokarčík, telefón: 0948 505 714 
Rastislav Repka, telefón: 0918 906 400
Jozef Jendrichovský, telefón: 0911 794 174

Prihláste sa na konkrétny dátum cez aplikáciu Sportnect

info@sportovyklub.sk

© 2022 sportovyklub.sk Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky